satış noktaları
ödül programı iletişime geçin

FACEMAPPING® GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Müşterilerimizin ciltleri için doğru çözümleri bulmalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.Bu hedefe yönelik olarak müşterilerimize, her müşterinin en belirgin cilt sorunlarına yönelik ürünleri keşfetmesine yardımcı olmak için kişisel bir cilt değerlendirmesi sağlamak üzere tasarlanmış ücretsiz FaceMapping ® analizini sunuyoruz.

Bu ücretsiz Face Mapping® aracını kullanmak için müşterilerimizden bir selfi çekmelerini istiyoruz. Müşterinin yüz geometrisi ve ciltle ilgili özellikleri hakkında ayrıntılı bir rapor oluşturmak üzere yüz analizi yapmak için makine öğrenimi araçları ve istatistiksel algoritmaların bir kombinasyonunu kullanıyoruz. Bu yüz analiziyle bağlantılı olarak, müşterimizin selfie görüntüsü de dahil olmak üzere müşteri verilerini, bu verileri kesinlikle sözleşmeye dayalı anlaşmalarımıza uygun olarak işleyen güvenilir üçüncü taraf ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Bu ayrıntılı yüz raporlarını, her müşteriye en belirgin cilt sorunlarını hedef alacak şekilde tasarlanmış kişiselleştirilmiş ürün önerisi ve cilt bakım rejimi sağlamak için analiz ediyoruz. Bilgileri ayrıca gelecekteki ürün ve cilt bakımı önerilerini daha da geliştirmek ve ayrıca yüz ve cilt haritalama araçlarını, teknolojilerini ve hizmetlerini iyileştirmek için kullanıyor ve işliyoruz. Face Mapping aracımızı desteklemek için kullandığımız üçüncü taraf ortaklara yapılan açıklamalar dışında, müşterilerimizin yüz geometrisi raporlarını başka herhangi bir ticari amaçla kullanmıyor, satmıyor veya saklamıyoruz.

Üçüncü taraf ortaklarımızdan aldığımız yüz geometrisi verilerini ve müşterinin ayrıntılı yüz geometrisini temsil etmek için kullanılan diğer bilgileri, genellikle bir müşteriye kişiselleştirilmiş cilt bakımı önerilerini sağlamak amacıyla kullanıldıktan hemen sonra otomatik olarak siliyor ve kalıcı olarak yok ediyoruz, bu işlem bilgiler toplandıktan kısa bir süre sonra gerçekleşiyor. Bununla birlikte, kalite kontrolü ve Face Mapping aracımızın ve ürün önerilerinin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi amacıyla, müşterinin selfie görüntüsünü ve her müşterinin kişisel cilt değerlendirme sonuçlarını toplama tarihinden itibaren üç yıla kadar saklamaya devam ediyoruz.

Her müşteriye kişiselleştirilmiş cilt bakımı önerileri sağlamak amacıyla kullanıldıktan sonra yüz geometrisi verilerini saklamadığımız için, bir müşteri daha önce sağlanan cilt bakımı önerilerini görüntülemek isteğini her talep ettiğinde yukarıda açıklanan yüz analizini tekrarlayacağız.

Gizlilik uygulamalarımız ve platformumuzla bağlantılı olarak toplayabileceğimiz veya işleyebileceğimiz diğer kişisel bilgiler hakkında daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Bildirimimizi ziyaret edin.